Menu:

mini Gallery

Linki:

Tagi

Filmowanie z Powietrza Łódź - Wideofilmowanie z dronów
11247
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-11247,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Filmowanie z Powietrza – Akademickie Regaty Ulicy Piotrkowskiej – Łódź 2016

 • filmowanie z powietrza
 • Łódź z lotu ptaka
 • Zenmuse X5
 • DJI Ispire
 • DJI Zenmuse X5
 • Łódź
 • panorama Lodz
 • panorama 360
 • Zdjęcia 360 Łódź
 • Zdjęcia 360 Łódź
 • Zdjęcia 360 Łódź

Filmowanie z Powietrza – Akademickie Regaty Ulicy Piotrkowskiej – Łódź 2016

Filmowanie z Powietrza

Filmowanie z Powietrza – Łódź z lotu ptaka prezentacja filmu reklamowego, relacji z imprezy dla  Fundacji Ulicy Piotrkowskiej  Po 5 latach remontu ulicy Piotrkowskiej, zostały wznowione Akademickie Regaty Ulicy Piotrkowskiej. Film powstał ze zmontowania wielu kamer. Od lustrzanek, przez GoPro na rowerze i livestreamingowi przez internet. Po kamery interrnetowe TV Toya i drona Dji Inspire wyposażonego w kamerę Zenmuse X5 oraz ręczny stabilizator DJI OSMO.

Filmowanie z Powietrza to z całą pewnością najlepszy sposób zarejestrowania dużego eventu w centrum miasta. Osobą nie znającym Miasta daje możliwość zapoznania się z urbanistyką okolicy. Ręczny stabilizator DJI Osmo pozwolił wykonać, tyle wspaniałych i płynnych ujęć z ziemi.

X Akademickie Regaty Ulicy Piotrkowskiej

Akademickie Regaty Ulicy Piotrkowskiej organizowane przez Fundację Ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. To pewnie jedyne na świecie wyścigi łodzi (piątek wioślarskich ze sternikiem) po ‚betonie’ ulicy Piotrkowskiej. W regatach wzięło udział sześć drużyn studenckich z Uniwersytetu Łódzkiego. Politechniki Łódzkiej. Uniwersytetu Medycznego. Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Wyższej Szkoły Sportowej i Społecznej Akademii Nauk.
Inspiracją są najsłynniejsze studenckie regaty wioślarskie Oxford – Cambridge. Odbywające się od ponad stu lat na Tamizie. Regaty na ulicy Piotrkowskiej zostały zaadaptowane do łódzkich realiów. Brak dostępu do rzeki oraz jednocześnie nazwa miasta była natchnieniem do tego, aby rzekę tworzyła ulica Piotrkowska. A łódki – to specjalnie zaprojektowane łodzie. Wprawiane są w ruch przez pięciu niezwykle silnych „wioślarzy”. Dzięki magicznemu układowi technicznemu, jaki tworzą linki i bloczki. Jednak cóż warta byłaby łódź bez swojego kapitana. Dlatego tak ważną rolę odgrywają piękne, czarujące i charyzmatyczne nimfy, które zagrzewają swoich wioślarzy do boju.

UWAGA: Nie realizuje zleceń ślubnych

 

https://youtu.be/3BnchYdEp7k

Share

Date

18 kwietnia 2017

Category

Film, Sport, Woda

Tags

DJI, film z drona, filmowanie z powietrza, filmowanie z powietrza łódź, fimowanie z powietrza, FUP, Łódź, piotrkowska